Nemožná
stále mám ten pocit, možno sa mýlim...možno nie...veď niekedy je krásne byť nemožná :)))
Absolutne stastie
moze nas robit stastnymi aj nieco ine???myslim, absolutne ...
Nezáleží
alebo záleží len na niečom???
Uzit si a zabudnut...ide to???
O nasich kazdodennych pocitoch...:((( alebo len mojich???