aniv

Nemožná

stále mám ten pocit, možno sa mýlim...možno nie...veď niekedy je krásne byť nemožná :)))
16.05.2008 22:00:36 | celý článok | osobné | Ani | komentáre: 1

Absolutne stastie

moze nas robit stastnymi aj nieco ine???myslim, absolutne ...
07.05.2008 23:07:16 | celý článok | osobné | Opat laska | komentáre: 1

Taki sme

zmeni sa to???
07.05.2008 22:31:22 | celý článok | osobné | Ani | komentáre: 2

Nezáleží

alebo záleží len na niečom???
06.05.2008 19:49:45 | celý článok | poézia | Ani | komentáre: 1

Uzit si a zabudnut...ide to???

O nasich kazdodennych pocitoch...:((( alebo len mojich???
05.05.2008 16:44:40 | celý článok | osobné | Opat laska | komentáre: 4

Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014